پلاسما جت روشی جدید برای جوان‌سازی پوست است که از طریق دستگاه پلاسماجت انجام می‌شود. دستگاه پلاسما جت با یونیزه کردن گاز میان اپلیکاتور و پوست، بارش الکترونی از پلاسما را روی غشای پوست به وجود می‌آورد و گرمای زیادی را به طور کانونی بر روی سطح پوست منتقل می‌کند، این کار باعث می شود قسمت تحت درمان پوست دچار تصعید شود یعنی تخریب بافتی و تبدیل اجزا جامد به گاز رخ دهد و لایه‌های عمقی آن دچار تخریب و تحریک شوند. ما در کلینیک پوست و زیبایی بهپویان با بهترین و متخصص‌ترین افراد بهترین پلاسما جت را برای جوانسازی پوست شما عزیزان انجام خواهیم داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در این کلینیک زیبایی در تماس باشید.

اثر دیگر انتقال حرارت پلاسما جت، انتقال حرارت کانونی به لایه های زیرین پوست، موجب تحریک بافت ها و لایه های زیرین پوستی در سلول سازی، الاستین و کلاژن سازی می شود. پس با این روش فرایند آب‌رسانی به پوست سریع‌تر می شود و پوست جوانی و شادابی خود را دوباره به دست می‌آورد. به پلاسما جت، پلاسما تراپی هم می گویند.

کاربردهای پلاسماجت

پلاسماجت، یکی از پرکاربردترین روش‌های جوان‌سازی و زیبایی پوست است یعنی می‌توان گفت که پلاسماجت روش همه‌فن‌حریفی برای درمان انواع مشکلات پوستی است. مشکلاتی که رفع آن‌ها با روش‌های دیگر یا نیاز به زمان زیادی دارد یا هزینه‌های زیاد.

درمان افتادگی

پلاسما جت، روش مطمئنی برای رفع افتادگی‌های پوست در نواحی مختلف چهره می توان دانست.
افتادگی پلک در صورت افراد شایع تر است و می تواند تاثیر بیشتری در زیبایی داشته باشد و پلاسما جت پلک درمان راحتی برای این مشکل است. می‌توان برای لیفت بینی و اصلاح حالت آن از این روش استفاده کرد و این برای کسانی که از جراحی می‌ترسند یا نمی‌توانند هزینه زیادی صرف زیبایی پوست خود کنند، بسیار مناسب است.
علاوه بر لیفت پلک و بینی می‌توان نواحی پایینی صورت مانند غبغب را نیز با این روش لیفت کرد.


درمان چین و چروک پوست

این روش برای برطرف کردن چین و چروک، روشی پرکاربرد و تاثیر گذار است. چین و چروک‌های اطراف چشم، خط لبخند، خطوط پیشانی و دیگر نواحی چهره و بدن افراد را میتوان از طریق پلاسماجت برطرف کرد.

درمان و برطرف کردن استریا و همینطور ترک های پوستی (ناشی از بارداری)

از این روش برای رفع ترک‌های پوستی نیز استفاده می شود. این ترک‌ها ممکن است به دلیل افزایش وزن، حاملگی یا بلوغ در پوست افراد ایجاد شوند. از بین بردن انواع ضایعات پوستی نیز از دیگر کاربردهای این روش است، ضایعات و مشکلات پوستی همچون کلوئید (گوشت اضافه)، فیبروم، زگیل و فیبروئیدها را می توان با پلاسماجت درمان کرد.

حذف خال های مویرگی

می‌توان از این روش برای از بین بردن خال‌های نقاط مختلف بدن نیز استفاده کرد.

حذف و از بین بردن تاتو و میکروپیگمنتیشن

پلاسما جت روشی مطمئن برای پاک کردن تاتوها است. ممکن است بسیاری از افراد در برهه‌ای از زمان برای انجام تاتو اقدام کرده باشند و اکنون به هر دلیلی بخواهند آن را پاک کنند.

درمان لک و بهبود مشکلات رنگدانه ایی پوست

این روش برای حل مشکلات رنگ‌دانه‌ای پوست نیز مناسب است. منظور از مشکلات رنگ‌دانه‌ای کک‌ومک، لک‌های ناشی از افزایش سن و بارداری یا تیرگی‌های نواحی مختلف چهره یا بدن است.

حذف اثرات ناخوشایند وریدهای واریسی بر روی پوست

با استفاده از روش پلاسماجت می‌توان اثرات رگ‌های واریسی که به‌راحتی از زیر پوست قابل مشاهده‌اند، از بین برد.

دیگر کاربردهای پلاسما جت

درمان و بهبود اسکار، جای سوختگی و زخم، آکنه و درمان روزنه های باز پوست از دیگر کاربردهای پلاسما جت هستند که با بهترین دستگاه‌ها در کلینیک تخصصی بهپویان انجام می‌شود.

مزیت‌های استفاده از پلاسماجت

روش پلاسماجت روشی کم‌خطر و کم عارضه است که می‌توان از مزایا زیر برای درمان و رفع انواع آسیب‌های پوستی استفاده کرد.
این تکنیک می‌تواند جایگزینی مناسب برای جراحی‌های زیبایی بینی، پلک یا دیگر نواحی بدن باشد. تکنیکی که بدون نیاز به ایجاد برش یا زخم در پوست باعث زیباتر شدن و جوان‌تر شدن آن می‌شود.

 • از پلاسما جت برای درمان نواحی کوچک که با سایر روشهای درمانی امکان پذیر نیست، می توان بهره برد.
 • مناسب برای هر فرد با هر نوع و رنگ پوست
 • پلاسما جت بر درمان طیف وسیعی از بیماری های پوستی تاثیر گذار است.
 • عدم ایجاد هرگونه برش و خونریزی بر روی پوست
 • عدم ایجاد جای زخم و یا اسکار بر روی پوست (به دلیل نداشتن هیچ‌گونه برشی)
 • بدون نیاز به بیهوشی و تجربه عوارض ناشی از بیهوشی
 • عاری از هرگونه عارضه جانبی، تنها عارضه پلاسما تراپی ایجاد ورم می‌باشد که نهایتاً بعد از گذشت 1 هفته برطرف خواهد شد.
 • کوتاه بودن طول فرآیند درمان؛ معمولا بین 1-3 جلسه 30 دقیقه ایی برای موارد پیچیده تر کفایت می کند.
 • بهبودی سریع بسته به نوع درمان متفاوت خواهد بود؛ اما در تمامی موارد، به نسب روش‌های دیگر از بهبودی سریع‌تری برخوردار است.
 • دوام و ماندگاری بالاتر نسبت به روش های غیر تهاجمی دیگر و هزینه کمتر
 • اثربخشی سریع. به‌عنوان‌مثال درمورد لیفت، حذف چین و چروک و جوانسازی نتیجه به سرعت قابل مشاهده می‌باشد.
 • بدون ورود مواد شیمیایی اضافه به بدن باعث بهبود آبرسانی و خون رسانی می¬شود
 • بدون نیاز به استراحت و گذراندن دوره نقاهت
 • نداشتن محدودیت سنی برای انجام عمل (زیر 20 سال و بالای 80 سال)