هیدروفیشیال در کلینیک زیبایی بهپویان توسط متخصصان پوست باتجربه، توسط دستگاهی استاندارد و بروز برای پاکسازی، جوانسازی و آبرسانی پوست انجام می‌گیرد. شما می‌توانید با مراجعه به این کیلینک زیبایی معتبر کلیه خدمات زیبایی و جوان‌سازی پوست خود را زیرنظر متخصصانی حرفه‌ای با بهترین قیمت ها انجام دهید.

پوست که نام دیگر آن هیدرودرم است، یک روش درمانی جوان‌کننده پوست می باشد که می تواند، پوست را نرم و شفاف‌ کند. این روش درمانی با استفاده از دستگاهی به نام «قلم هیدرودرم» در چهار مرحله انجام می‌شود. این چهار مرحله شامل پاکسازی، لایه برداری پوست صورت، استخراج و آبرسانی پوست می باشد.

کار دستگاه هیدروفیشیال پوست چیست؟

این دستگاه که از یک سر مارپیچ مکنده منحصر به فرد برخوردار است، نوعی آنزیم به نام ورتکس را به پوست وارد می کند و به کمک همین آنزیم می تواند، آلودگی‌ها و سلول های مرده پوست را خارج نماید. سپس منافذ پوست را باز کرده و با استفاده از سرم های متناسب با نیاز پوستتان، آن را تغذیه می کند.

در هر سنی که باشید و هر نوع پوستی که داشته باشید، می توانید از این روش درمانی برای اهدافی مانند: کاهش چربی پوست، درمان آکنه، رفع انسداد یا بزرگی بیش از حد منافذ، درمان لک‌های پوستی و رفع خال‌های تیره استفاده نمایید.

فواید هیدروفیشیال پوست چیست؟

بی شک با مطالعه ابتدای مطلب و دانستن این که هیدرودرم پوست چیست، به این مسئله هم پی بردید که فواید این روش درمانی برای پوست بی شمار است. در ادامه به چند مورد از خواص و فواید بی نظیر هیدروفیشیال پوست خواهیم پرداخت.

 

 • کمک به برطرف کردن خطوط ظریف و چین و چروک
 • بهبود انعطاف پذیری و استحکام پوست
 • بهبود بافت پوست
 • یکنواخت کردن رنگ پوست و ایجاد شفافیت
 • تخلیه منافذ پوست
 • بهبود تیرگی اطراف چشم
 • بستن منافذ باز پوست
 • برطرف کردن خشکی و ترک های پوستی
 • کنترل چربی پوست
 • برطرف کردن جوش ها و آکنه های پوستی
 • از بین بردن لکه های پوستی

هیدروفیشیال پوست چگونه انجام می شود؟

برای هیدرودرم پوست در هر جلسه حدود 45 تا 60 دقیقه زمان لازم است. شما طی آن هیچ درد خاصی حس نمی کنید. تنها چیزی که شما حس می کنید، یک قلم سرد است که به آرامی روی پوست صورت حرکت می کند. تمام کاری که این قلم می کند و باعث زیبایی پوست شما می شود به شرح زیر است.

لایه برداری

اولین مرحله هیدروفیشیال پوست، لایه برداری است. متخصص زیبایی یا پوست، قدرت مرحله لایه برداری به نام GlySal را با نوع پوست بیمار تنظیم می کند. در این مرحله به کمک دستگاه هیدروفیشیال و ترکیبی از اسید گلیکولیک و اسید سالیسیلیک سلولهای مرده پوست و سبوم اضافی (چربی طبیعی پوست) خارج می شود. در این مرحله پوست به طور کامل لایه برداری می شود. این کار باعث درمان منافذ باز پوست و روشن تر شدن پوست می گردد.

هیدراتاسیون

متخصص پوست پس از لایه برداری کامل پوست، نوک قلم را تنظیم می‌کند و به کمک آن سطح بالایی از ترکیبات آبرسان و آنتی اکسیدان ها را به پوست تزریق می کند. یکی از موادی که تزریق می شود، اسید هیالورونیک است که پوست را به طور کامل آبرسانی می کند. پس از این مرحله منافذ پوست با ویتامین ها، آنتی اکسیدان و پپتیدها پر می شود و باعث احیای سلامت و زیبایی پوست می شود.

کلینیک زیبایی بهپویان بهترین کلینیک زیبایی برای انجام هیدروفیشیال پوست و دیگر روش‌ها زیبایی و جوانسازی پوست می‌باشد. این کلینیک تخصصی کلیه خدمات جوانسازی و پاکسازی پوست شما را با بهترین دستگاه‌های جهان و قیمت های مناسب انجام می‌دهد.