کلینیک زیبایی بهپویان ارائه‌دهنده خدمات حرفه‌ای درماپلنینگ به منظور لایه‌برداری و پاکسازی پوست می‌باشد. متخصصان باتجربه کیلینیک زیبایی بهپویان با بروزترین شیوه‌ها به صورت عمقی اقدام به پاکسازی پوست، رفع چین و چروک و .... می‌کنند.

پاکسازی پوست بهترین راه برای بازگرداندن نشاط و سلامت پوست است. در کلینیک های زیبایی با استفاده از شیوه های خاص می توان تا حدود زیادی وضعیت پوست را بهبود داد. برای رفع جوش، درمان پیری زود رس، برطرف کردن افتادگی پوست و …. ابتدا باید پوست را به طور عمیق تمیز کرد. پاکسازی و لایه برداری پوست به روش درماپلنینگ یکی از جدیدترین متدهای روز دنیاست که نتایج فوق العاده ای را در بر داشته است. برای داشتن پوست صاف ، درخشان و سالم، از شیوه های نوین و کارامدتر استفاده کنید.

درماپلنینگ چیست؟

Dermaplaning شیوه ای متفاوت در لایه برداری پوست است. در این روش پوست به صورت عمیق لایه برداری شده و دارای ساختاری بهتر و به مراتب سالم تر می شود. طبق شواهد تاریخی این شیوه از زمان های دور در کشور ژاپن در بین مردان و زنان مرسوم بوده اند. “کائو سوری” یا همان درماپلنینگ از امور رایج در سالن های زیبایی ژاپنی است. با توجه به اثرت شگفت انگیز این شیوه درمانی، این روزها در همه مراکز معتبر آرایشی و حتی در بهترین آرایشگاه زنانه و مردانه هم از آن استفاده می شود.

درماپلنینگ چگونه اجرا می شود؟

به طور ساده می توان گفت که Dermaplaning نوعی اصلاح صورت با تیغ است. در عرف رایج تیغ زدن و اصلاح پوست مخصوص آقایان بوده و خانم ها تمایلی به انجام آن ندارند. با توجه به مزایای لایه برداری با تیغ به نظر می رسد باورهای قدیمی چندان صحیح نباشد. در درماپلنینگ خارجی ترین لایه پوست که حاوی انواع مواد زائد است از روی پوست جدا می شود. به همراه برداشتن کثیفی و آلودگی های روی پوست، موهای صورت و پرزهای آن نیز برداشته شده و صورت صاف و تمیز می شود.

درماپلنینگ از سریع ترین راه های لایه برداری پوست است که می بایست توسط افراد تعلیم دیده و اغلب در مطب پزشک زیبایی انجام می شود. کسانی که در این زمینه آموزش ندیده اند نباید اقدام به استفاده از تیغ و لایه برداری به شیوه شرح داده شده نمایند.

برای اجرای Dermaplaning از تیغ مخصوص استفاده می شود. به کارگیری چاقوی جراحی یا تیغه بیستوری در مطب رایج است. درمانگر تیغ را با زاویه 45 درجه در دست گرفته و به آرامی شروع به تراشیدن صورت می کند. مهارت فرد و حرکات نرم تیغ بر روی پوست اساس کار است. حذف لایه خارجی پوست موجب نرم و لطیف شدن پوست صورت شده و بلافاصله تاثیرات آن دیده می شود.

مزایای Dermaplaning چیست؟

باقی ماندن سلول های مرده بر روی پوست، قرار گرفتن در محیط های آلوده و هوای کثیف، استفاده از مواد آرایشی و ….. به مرور پوست را کدر و ناهموار نشان می دهند. با افزایش سن تعداد سلول های مرده پوست بیشتر می شود و لطافت پوست از بین می رود. یکی از مهم ترین مزایای درماپلنینگ جداسازی سلول های مرده از روی پوست است. در حین این عمل موهای ظریف و زائد صورت نیز برداشته می شود که در نهایت موجب به صاف شدن پوست خواهد شد. برخی از مزایای شگفت انگیز درماپلنینگ عبارتند از:

  • صاف و هموار شدن پوست صورت
  • حذف موهای زائد کرک مانند
  • افزایش جریان خون موضعی به پوست صورت
  • جدا کردن سلول های مرده از روی پوست

کیلینک زیبایی بهپویان با بهره‌گیری از متخصصان پوست باتجربه و حرفه‌ای کلیه خدمات پاکسازی و جوانسازی پوست شما را با بروزترین روش‌ها مانند درماپلنینگ و .... انجام می‌دهند.