تاتو ریمووال در کلینیک زیبایی بهپویان با جدیدترین دستگاه لیزر به صورت حرفه ای و در کوتاهترین زمان برای شما عزیزان انجام می‌شود. کلینیک زیبایی بهپویان با بهترین روش ریموو تاتو یعنی استفاده از دستگاه لیزر در کمترین تعداد جلسات بدون درد و عوارض تاتو و خالکوبی شما را از بین خواهند برد.

استفاده از لیزر برای پاک کردن تاتو یک روش کاملا بهداشتی و قابل اطمینان است. اما از لیزر می توان برای پاک کردن رنگ های تیره استفاده کرد و رنگ های روشن مانند زرد و کرم را به خوبی از بین نمی برد. بنابریان با توجه به این که برای تاتو از چه رنگ هایی استفاده کرده اید. ریممور و لیزر استفاده نمایید.

وقتی شما می خواهید با استفاده از لیزر تاتو یا خالکوبی خود را پاک کنید روند پاک شدن جوهر تاتو به این صورت است که وقتی اشعه ی لیزر از پوست شما عبور می کند و به جوهر خالکوبی می رسد و رنگ را به به ذرات ریزی تجزیه می کند و بدن خود به خود از طریق سیستم ایمنی این ذرات را از بین می برد. ولی این اتفاق یک شبه رخ نمی دهد و شما باید صبور باشید تا بعد از چند جلسه با فاصله زمانی مشخص کم کم تاتو شما به طور کلی ناپدید می شود. یکی از مواردی که باید حتما در نظر داشته باشید این است که قبل از اینکه برای از بین بردن تاتو و خالکوبی خود باید به مدت 4 هفته در معرض نور خورشید یا UV یا سولاریوم نباشید.

آیا برای پاک کردن تاتو خط چشم میتوان از لیزر استفاده کرد؟

بهیچ عنوان توصیه نمیکنم از لیزر برای پاک کردن هیچ نوع خط چشمی استفاده شود .چشم دریچه بدن انسان است و عضوی بسیار حساس و آسیب پذیر است و چون کلا از بافت چربی و رگ و عروق تشکیل شده با اشعه لیزر هرچقدر هم ضعیف آسیب های جبران ناپذیری میبیند 

آیا تاتو خط لب و رژ لب را میتوان با لیزر پاک کرد؟ 

لیزرها طول موج های مختلف و متفاوتی دارند و معمولا قادر به پاک کردن رنگدانه های سبز و آبی هستند و نمیتوانند رنگدانه قرمز را پاک کنند در اغلب موارددحتی باعث پخش شدگی رنگ میشوند.

پاک کردن تاتو بدن با لیزر چند جلسه زمان میبرد؟

ر بیشتر موارد پاک کردن تاتو نیاز به جلسات منظم یا به عبارتی به تکرار درمان نیاز دارد که این جلسات و زمانی که شخص باید صرف کند بستگی به: نوع و اندازه تاتو، تکنیک فردی که که تاتو را انجام  داده است و  رنگ استفاده شده برای تاتو یا خالکوبی دارد، چون رنگ های مشکی و آبی راحتتر و رنگ های سبز و زرد و قرمز سخت تر از بین می روند. روند پاک کردن تاتو به این صورت است که به طور متوسط برای بیمار از 1 تا 10 جلسه طول می کشد، و برای تاتو هایی که به صورت آماتور زده شده اند و زیادی به عمق رفته اند ممکن است که 5 تا 20 هفته زمان ببرد. جلسات لیزر درمانی با فاصله های 4 تا 6 هفته از یکدیگر برگذارد می شوند و به این صورت شما مراحل مربوط به انجام این کار را انجام می دهید.

لیزر چگونه باعث پاک شدن تاتو میشود؟

اشعه لیزر به رنگ تاتو تابیده میشود و پیوند بین رنگدانه ها و پوست را میشکند این عمل باعث خرد شدن رنگدانه و جدا شدنش از سلول های اپیدرم پوست میشود مقداری از رنگ با سلولهای مرده از سطح پوست کنده میشود و مقداری با مواد زاید بدن از طریق لنف،عروق دفع میشود این عمل در طی هر جلسه اتفاق می افتد تا اینکه هیچ رنگی در لایه اپیدرم پوست باقی نماند

 

کمترین تعداد جلساتی که نیاز است برای لیزر کردن تاتو چقدر است؟

معمولا هر کلاینت بسته به نوع تاتو،اندازه تاتو و مدت زمانی که از انجام تاتو میگذرد نیاز به تکرار جلسات دارد ولی بطور میانگین حداقل سه جلسه به بالا باید مراجعه کنند.

در کیلینیک تخصصی بهپویان تمامی تاتوهای سخت و خالکوبی‌های قدیمی شما با استفاه از دستگاه‌های استاندارد و بروز در کمترین زمان ممکن از بین خواهند رفت.